KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14424467
nr 1442 4467
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Signerad, blandteknik, NK. Bladets mått: 38x27cm, yttermått inklusive ram: 46x35cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:57:32
1.500 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang